Často kladené otázky

Koľko flipbook stojí?
Jeden flipbook stojí €7,70. Príplatok za použitie fotografického papieru je €2,70.
Aký papier používate pri výrobe flipbooku?
Kriedový (v cene flipbooku) alebo fotografický papier za príplatok €2,70
Aký je medzi nimi rozdiel?
Tlač na kriedový papier je z viacerých aspektov pre flipbook ideálny. Tlač na fotografický papier posúva výslednú kvalitu ešte o stupeň vyššie. Jemnejšia štruktúra, viac detailov, lepšia reprezentácia farieb. Pri dostatočne vysokom rozlíšení a celkovej kvalite videa sú jednotlivé stránky vytlačené na fotografický papier kvalitou porovnateľné s klasickou fotografiou.
Aké má flipbook rozmery?
Flipbook z kriedového papiera má rozmery 10cm x 5cm x 1,1cm.
Flipbook z fotografického papiera má rozmery 10cm x 5cm x 1,4cm.
Koľko má flipbook stránok?
Každý flipbook má 60 stránok.
Koľko stojí poštovné a balné?
Zásielkovňa - prevzatie na výdajnom mieste
Pri platbe prevodom je cena poštovného a balného €3,50. Pri nákupe nad €35,00 (vrátane) za poštovné a balné neplatíte.
Pri platbe na dobierku je cena poštovného a balného €4,00. Pri nákupe nad €35,00 (vrátane) za poštovné a balné neplatíte.
Slovenská pošta - doručenie na Vašu adresu
Pri platbe prevodom je cena poštovného a balného €4,20. Pri nákupe nad €35,00 (vrátane) za poštovné a balné neplatíte.
Pri platbe na dobierku je cena poštovného a balného €5,20. Pri nákupe nad €35,00 (vrátane) za poštovné a balné neplatíte.
Akým spôsobom sa dá zaplatiť?
Platbu je možné uskutočniť prevodom na účet alebo na dobierku pri prevzatí objednávky.
Môžem dodatočne zmeniť dodaciu adresu?
Nie, zásielka bude odoslaná na adresu, ktorá bola uvedená pri objednávke.
Môžem zmeniť svoju objednávku?
Jediný aspekt objednávky, ktorý je možné dotatočne zmeniť, sa týka chyby v zadaní údajov potrebných pre výrobu obálky flipbooku (text na obálke). V prípade takejto chyby nás môžete kontaktovať na tel. čísle +421 903 124 398. Možnosť nápravy závisí na fáze spracovania, v ktorej sa Váš flipbook nachádza.
Môžem zrušiť svoju objednávku?
Nie. V momente odoslania objednávky dochádza k zahájeniu procesu výroby vašich flipbookov. Prosíme vás preto o dôkladné zváženie objednávky pred jej odoslaním.
Kúpil som si od vás flipbook, môžem ho vrátiť?
Nie. V súlade s § 1837 Občianskeho zákonníka zákazník NEMÁ právo na odstúpenie od zmluvy v dobe 14 dní bez uvedenia dôvodu (zákon stanovuje pre tovar upravený na prianie zákazníka iné podmienky než pre bežný nákup cez internetový obchod, zhotovené produkty nemáme možnosť predať ďalšiemu zákazníkovi.) S ohľadom na to prosíme našich zákazníkov, aby zvážili svoju objednávku ešte pred jej potvrdením a odoslaním. Jej následné zrušenie a odstúpenie od zmluvy nie je možné.
Môžem pre flipbook použiť akékoľvek video?
Môžete použiť akékoľvek video na ktoré máte autorské práva. Vlastníctvo autorských práv potvrdzujete odoslaním objednávky.
Aké ma mať video pre flipbook rozlíšenie a pomer strán?
Vzhľadom k formátu flipbooku sú najvhodnejšie videá s pomerom strán 16:9 a rozlíšením 1920x1080 (Full HD) a vyšším. Viac informácií k tejto otázke nájdete tu.
Aké má byť video pre flipbook dlhé?
Ideálna dĺžka videa pre flipbook je 3 – 6 sekúnd. Maximálna dĺžka videa je 12 sekúnd, pričom je potrebné počítať s tým, že s narastajúcou dĺžkou sa znižuje počet obrázkov za sekundu (flipbook má 60 strán) a tým pádom klesá plynulosť prehrávaného flipbooku.
Čo mám robiť, keď je moje video dlhšie ako 12 sekúnd?
Nič sa nedeje. Pri vyplňovaní objednávky máte možnosť určiť úsek videa, ktorý pre flipbook použijeme.
Ako by malo video pre flipbook vyzerať?
Odpoveď na túto otázku nájdete tu.
Akým spôsobom prijímate videá do flipbookov?
Prostredníctvom odkazu na video (URL adresa). Pri vyplňovaní objednávky skopírujete odkaz vášho videa do príslušného okna formulára. Uistite sa prosím, že vaše video, ktoré chcete použiť nie je nastavené ako súkromné. K súkromným videám nemáme prístup. Pre konkrétne návody, ako získať odkaz vášho videa, pokračujte tu.
Z ktorých stránok a sociálnych sietí môžem použiť odkaz na svoje video?
Darujvideo prijíma odkazy z týchto stránok: Instagram, Youtube, Facebook, Vimeo a Vine. Uistite sa prosím, že vaše video, ktoré chcete použiť nie je nastavené ako súkromné. K súkromným videám nemáme prístup.
Čo mám robiť, keď svoje video nemám na žiadnej stránke ani sociálnej sieti?
Nevadí, svoje video môžete nahrať na dátové úložisko a pri objednávke nám skopírujete odkaz. Ideálnym riešením je nahratie videa na stránku ulozto.sk. Návod na nahratie nájdete tu.
Ako nahrať video, ktoré mám na počítači?
Svoje video môžete nahrať na dátové úložisko a pri objednávke nám skopírujete odkaz. Ideálnym riešením je nahratie videa na stránku ulozto.sk. Návod na nahratie nájdete tu.
Musím pre svoj flipbook použiť video?
Áno. Pre výrobu flipbooku je potrebné použiť video. V prípade potreby použiť sekvenciu obrázkov (časozbery, animácie atď.) nás prosím kontaktujte na tel. čísle +421 903 124 398
Môžem si nahrať svoj vlastný obrázok na obálku flipbooku?
V súčastnosti túto možnosť neponúkame. Obálku pre svoj flipbook si môžete vybrať z pestrej ponuky obálok rôznych farieb a vzorov kolekcie Darujvideo.sk
Je daný limit počtu objednaných flipbookov na osobu?
Nie. Pri objednávke 21 a viacerých kusov flipbookov je, ale potrebná individuálna telefonická dohoda. Môžete nás kontaktovať na tel. čísle +421 903 124 398